قوانین و مقررات مجموعه ای از قوانین و توافق ها است که کاربران هنگام استفاده از هریک قسمت ها و خدمات سایت آکادمی مات (matacademy.net) آن را می پذیرند و از نظر قانونی متعهد به رعایت آن خواهند بود.

1. هیچ یک از اطلاعات مندرج شما(کاربر) در این سایت، در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت مگر آنکه طبق بندهای بعدی، مشکلی قانونی وجود داشته باشد که در اینصورت با دستور مقام قضایی، اطلاعات در خواستی در اختیار مرجع مذکور قرار خواهد گرفت.

2. اطلاعات بازدید شما از سایت با ذخیره آدرسIP شما از طریق کوکی ها و … همراه است! بنابراین:

2-1. کاربری که در سایت عضو شده و نام کاربری و حساب کاربری ایجاد می کند و اقدام به خرید حق اشتراک برای دوره های ویژه می نماید، مجاز نیست نام کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد و فقط یک نفر مجاز به استفاده از دوره های ویژه ی خریداری شده با یک نام کاربری می باشد و در صورت بروز تخلف، سایت بدون استردادِ حق اشتراک خریداری شده، حساب کاربری متخلف را مسدود می نماید و پیگیری های بعدی از طریق مراجع قانونی را نیز دنبال خواهد کرد.
2-2. محتویات سایت شامل دوره ها، سرویس ها و … تنها برای آموزشِ شخص کاربر عرضه شده است و هرگونه استفاده از محتویات سایت در تالیف جزوه، کتاب، فیلم آموزشی، تصویر آموزشی و … یا استفاده از محتویات سایت برای فروش، تولید مجدد، یا ایجاد ترافیک در سایر سایت ها ممنوع می باشد و هرگونه تخلف، مشمولِ مسدود شدن حساب کاربری و پیگرد قانونی خواهد شد.
2-3. جزوات، تمرین ها یا تست ها، آزمون ها و سایر فایل های پی دی اف و متونِ آموزشی تنها برای استفاده ی شخصی کاربر می باشد و انتشار الکترونیکی در فضای مجازی یا انتشار چاپی و … ممنوع می باشد و در صورت بروز تخلف مشمول مسدود شدن حساب کاربری و پیگیری های مراجع قانونی خواهد شد.
2-4. سایت می تواند دارای سرویس های شبکه ای از جمله امکان نظر دادن، رفع اشکال، چت، تالار گفتگو و … باشد و کاربر متعهد می شود از این سرویس ها صرفا برای ارسال و دریافت پیام های مرتبط با موضوع سایت استفاده نماید و مقررات عمومی استفاده از این امکانات را با توجه به شئونات و ضوابط شبکه های اجتماعی رعایت نماید و مسئولیت های ناشی از بی توجهی به این موضوع با کاربر می باشد و سایت در صورت بروز مشکلات ناشی از عدم رعایت این مقررات می تواند نسبت به مسدود کردن حساب کاربری و پیگیری های لازم ، اقدام قانونی نماید.
2-5. در صورت درج هرگونه مطالب غیر مجاز، غیر اخلاقی، توهین و یا مطالب مغایر با شرع، عرف و سیاست جاری کشور، مسئولیت بر عهده ی کاربر بوده و حساب کاربری او مسدود و پیگیری های لازم از طریق مراجع قانونی انجام خواهد شد.

3. برخی اطلاعات در هنگام عضویت و یا هنگام خرید از کاربر دریافت می گردد. سایت از این اطلاعات برای بازیابی نام کاربری و رمز عبور، ارسال کد تخفیف، ارتباط با کاربر و ارائه ی پیشنهادات مرتبط با علاقه مندی کاربر استفاده می نماید و لازم است که هنگام عضویت و تکمیل پروفایل، کاربر اطلاعات را صحیح وارد نماید. همچنین این اطلاعات از طریق قسمت جزئیات حساب کاربری، قابل ویرایش و بروزرسانی توسط کاربر است.

4. سایت مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از قطع و یا سرعت اینترنت، مشکلات حساب کاربری، خرابی تجهیزات کاربر و یا آلودگی سیستم کاربر به ویروس نداشته و مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت ناشی از این موارد بر عهده کاربر خواهد بود.

5. در برخی مواقع به دلیل بروزرسانی سایت، اضافه کردن امکانات جدید و یا رفع مشکلات احتمالی، ممکن است سایت در دوره ی زمانی کوتاهی از دسترس خارج شود که در این صورت سایت مسئولیتی در قبال ناتوانی کاربر در استفاده از سایت نخواهد داشت.

6. کاربر باید با دقت اقدام به خرید دوره ها نماید و سایت تحت هیچ شرایطی از قبیل اینکه کاربر در مورد محصولات و سرویس ها اطلاعی نداشته، مسئولیتی قبول نخواهد کرد و مبلغ پرداختی توسط کاربر به هیچ وجه استرداد نخواهد گردید.

7. برخی از دوره ها برای مدت زمان محدودی قابل استفاده هستند که در هنگام خرید اشتراکِ این دوره ها، این مطلب به کاربر اطلاع رسانی می شود. بدیهی است پس از اتمام دوره ی اعتبار و در صورت عدم تمدید، سایت به طور یک جانبه دسترسی به آن دوره را مسدود می نماید.

8. سایت آکادمی مات می تواند دارای لینک به سایر سایت ها باشد که در اینصورت سایت آکادمی مات مسئولیتی در قبال این سایت ها نداشته و لازم است کاربر با توجه به شرایط و مقرراتِ این سایت ها، از آن ها استفاده نماید.

9. قوانین و مقررات سایت ممکن است در طول زمان تغییر کند و تمام کاربران و اعضای سایت موظفند به صورت دوره ای، آخرین تغییرات در سیاست های کاری و قوانین و مقررات را مطالعه نمایند. مسئولیت عدم آگاهی از آخرین تغییرات بر عهده کاربر می باشد.

چنانچه هرگونه سوال یا ابهامی در مورد قوانین و مقررات سایت آکادمی مات دارید می توانید از طریق فرم موجود در صفحه ی «تماس با ما» ، آن را مطرح کنید.